Preskočiť na obsah
Štefan Hanzel

Priemyselná výroba

Štefan Hanzel

Spracovanie a konzervovanie mäsa (okrem hydinového mäsa)

Obec
Chvojnica
Od roku
2024
IČO
55 980 295

Štefan Hanzel

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
972 13 Chvojnica
Na trhu od
4. januára 2024
IČO
55 980 295
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 10.11)
Spracovanie a konzervovanie mäsa (okrem hydinového mäsa)

Podnikanie v číslach

2
roky na trhu
2024
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Štefan Hanzel

Štefan Hanzel – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Chvojnica. Podniká od 4. januára 2024.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Spracovanie a konzervovanie mäsa (okrem hydinového mäsa)“ (10.11). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad mäsiarstvo.

Základné údaje

Obchodné meno
Štefan Hanzel
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
55 980 295
Dátum vzniku
4. januára 2024
Miesto podnikania
972 13 Chvojnica
Živnostenský register
Okresný úrad Prievidza, vložka č. 340-50427
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 10.11)
Spracovanie a konzervovanie mäsa (okrem hydinového mäsa)

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Štefan Hanzel zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Mäsiarstvo

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Štefan Hanzel?

Miesto podnikania je v obci 972 13 Chvojnica.

Čím sa Štefan Hanzel zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Spracovanie a konzervovanie mäsa (okrem hydinového mäsa)“ (10.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: mäsiarstvo.

Aké je IČO – Štefan Hanzel?

IČO je 55 980 295.

Odkedy podniká Štefan Hanzel?

Podnikanie začalo 4. januára 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Štefan Hanzel podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese stefan-hanzel-4.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.